1. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік. Матеріали можна завантажити тут.

2. Про звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району за 2018 рік. Матеріали можна завантажититут.

3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. Матеріали можна завантажити тут.

4. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Хорольського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року. Матеріали можна завантажити тут.

5. Про внесення змін до соціальної  Програми розвитку цивільного захисту Хорольського району на 2016-2020 роки. Проект рішення можна завантажити тут.

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Хорольського району на 2017 - 2020 роки. Матеріали можна завантажити тут.

7. Про закріплення майна цілісних майнових комплексів, що належить до комунальної власності територіальних громад Хорольського району за комунальним некомерційним підприємством «Хорольський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Хорольської районної ради Полтавської області на праві оперативного управління. Матеріали можна завантажити тут.

8. Про затвердження Переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району. Матеріали можна завантажити тут.

9. Про внесення змін до Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад  Хорольського району, що закріплене за відділом управління майном Хорольської районної ради для оперативного управління, затвердженого рішенням 23 сесії районної ради сьомого скликання №443-ХХІІІ від 23.03.2018 року. Матеріали можна завантажити тут.

10. Про затвердження Статуту Хорольської друкарні в новій редакції. Матеріали можна завантажити тут.

11. Про затвердження умов продажу об’єкта приватизації, що належить до спільної власності територіальних громад Хорольського району – нежитлової будівлі в с.Андріївка по вул.Миру,33. Матеріали можна завантажити тут. тут

12. Про затвердження умов продажу об’єкта приватизації, що належить до спільної власності територіальних громад Хорольського району –  гаражів (боксів) в м.Хорол по вул.Незалежності,88, бокси №17-18. Матеріали можна завантажити тут.

13. Про укладення трудового контракту з директором Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Хорольської районної ради Полтавської області. Матеріали можна завантажити тут.

14. Про укладення трудового контракту з директором Хорольської друкарні. Матеріали можна завантажити тут.

15. Про передачу міжбюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2019 році. Матеріали можна завантажити тут.

16. Про внесення змін до районної програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки. Матеріали можна завантажити тут.

17. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Хорольський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорольської районної ради Полтавської області на списання з балансу основних засобів шляхом ліквідації. Матеріали можна завантажити тут.

18. Про внесення змін до Положення про районну премію імені М.Т. Полонського. Матеріали можна завантажити тут.

19. Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму в Хорольському  районі на  2016 - 2020  роки. Додатки можна завантажити тут.

20. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік. Додатки можна завантажити тут.

21. Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району Полтавської області та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств. Матеріали можна завантажити тут.