Оголошення,повідомлення та інша інформація

 

18 грудня 2018 року

 

Розпорядження голови Хорольської районної ради від 17 грудня 2018 року № 60 "Про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр“ Хорольської районної ради Полтавської області"

 

Ознайомитися з повним текстом можна тут

 

 

Незабаром запрацює  «ЕЛЕКТРОННИЙ ЧЕК»

Державна фіскальна служба України запроваджує електронний чек (e-Receipt). Він є складовою частиною Пілотного проекту щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та проекту Міністерства фінансів України «Податки це просто». 
Для фіскалізації розрахунків передбачене технологічне рішення, яке не вимагає обов’язкового застосування традиційних реєстраторів та друкування паперових чеків, і може бути встановлене на будь-який електронний пристрій. Сам фіскальний чек можна буде перевірити у відкритій частині електронного кабінету ДФС.

Європейська бізнес спільнота, зокрема Європейська Бізнес Асоціація, підтримує необхідність детінізації економіки України та створення рівних конкурентних умов для всіх суб’єктів господарювання. Одним з інструментів вирішення цієї проблеми є фіскалізація всіх господарських операцій.

Для малого бізнесу є затратним та складним використання касових апаратів в господарській діяльності. Успішна реалізацію пілотного проекту в Україні та прийняття позитивного рішення щодо використання інноваційних технологій сприятиме заощадженню ресурсів підприємців на використання касових апаратів та сприятиме детінізації економіки України.

ГУ ДФС у Полтавській області

 

 Офіційне працевлаштування – гарантування соціальних виплат

та пенсійного забезпечення

 

ДФС України приділяє значну увагу боротьбі з виплатою заробітної плати «у конвертах» та проводить заходи з детінізації ринку праці.

Нелегальне працевлаштування має негативні наслідки і для найманих працівників. Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, – права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності. Громадяни також втрачають пенсійний стаж та можливість отримання державної допомоги у разі втрати роботи.

Неофіційно працевлаштована особа позбавлена законодавчого захисту та повністю залежить від роботодавця та його дій по відношенню до працівників. Офіційно ж оформлені трудові відносини надають можливість громадянам відстоювати свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем.

Нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Наслідком «тіньової» зайнятості є також погіршення бізнес-середовища та інвестиційного клімату через формування недобросовісної конкуренції.

Виявлення порушників податкового законодавства у частині виплати заробітної плати – один з кроків захисту інтересів працівників. Тому ДФС України приймає участь у діяльності робочих груп, створених при держадміністраціях з метою виявлення найманих працівників, які працюють неофіційно, та залучення їх до оподаткування. Також значна увага надається проведенню роз’яснювальної роботи серед роботодавців для забезпечення підвищення рівня заробітної плати найманих працівників.

Відомості про виявлені порушення трудового законодавства та законодавства про працю фіскальною службою передаються до органів Держпраці для вжиття заходів у відповідності до законодавства.

Про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців громадяни можуть повідомити на «гарячу лінію» ДФС України за телефоном: 0800-501-007.

 

Лубенське управління

ГУ ДФС у Полтавській області

 

 Довідка про відсутність заборгованості з 7 листопада за новим порядком

Лубенське управління ГУ ДФС у Полтавській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 затверджено Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Зазначений порядок поліпшує обслуговування платників при наданні довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Так, для отримання довідки платник подає відповідну заяву (на вибір):

- у паперовій формі - до державної податкової інспекції за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. Якщо заяву подано до державної податкової інспекції, її передають до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу (далі - уповноважений орган);

- в електронній формі - на адресу уповноваженого органу через приватну частину електронного кабінету з дотриманням вимог Законів "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронні довірчі послуги".

Довідка або відмова у наданні довідки готуються уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви органом, до якого її було подано. Вона надається безоплатно за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у заяві. Строк дії довідки становить 10 календарних днів з дати її формування.

 

Лубенське управління

ГУ ДФС у Полтавській області

 

 Реорганізацію Лубенської ОДПІ та організацію роботи Лубенського управління

обговорили на виробничій нараді Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області

 

           Відповідно до постанови  Кабінету міністрів  України від 28.03.2018 №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» проведено реорганізації державних податкових інспекцій Полтавської області шляхом їх приєднання, як структурних підрозділів, до ГУ ДФС у Полтавській області.

З метою належної організації роботи Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області, для координації роботи щодо забезпечення виконання відповідних функцій і процедур начальником Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області Олександром Коломійцем було проведено виробничу нараду. Участь у нараді взяли начальники підпорядкованих ДПІ, керівники структурних підрозділів та працівники управління.
Під час наради обговорювалися організаційні питання в період реформування та структурних змін, організація роботи в умовах новоствореного управління, розглянуто питання збору податків та податкових платежів до бюджетів усіх рівнів та цільових фондів по
Лубенському, Гребінківському, Оржицькому, Пирятинському, Семенівському, Хорольському та Чорнухинському районах за 9 місяців 2018 року, очікуваних надходжень до кінця поточного року та жовтні зокрема.

Крім цього, в ході наради було приділено увагу організації роботи щодо погашення податкового боргу, шляхам удосконалення роботи та взаємодії між структурними підрозділами щодо його скорочення у жовтні-грудні 2018 року.

По завершенню наради начальник Лубенського управління Олександр Коломієць разом з начальниками підпорядкованих державних податкових інспекцій обговорили актуальні питання організації роботи ДПІ та шляхи їх вирішення.

 

Лубенське управління

ГУ ДФС у Полтавській області

 

 

. УВАГА! Змінено режим роботи Центру обслуговування платників

 

Лубенське управління ГУ ДФС у Полтавській області інформує, що наказом ДФС України від 04.10.2018 року №644 змінено режим роботи Центру обслуговування платників:

        Пн – Чт                     9-00     -     18-00

          Пт                             9-00     -     16-45

          Обідня перерва:     13-00    -     13-45

          СУБОТА, НЕДІЛЯ   -  ВИХІДНІ ДНІ  

 

Одночасно повідомляємо адреси центрів обслуговування платників державних податкових інспекцій Лубенського управління Головного управління ДФС у Полтавській області:

 

ЦОП Лубенської ДПІ

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській області

37500, Полтавська область,

м. Лубни,

вул. Ярослава Мудрого, 21

ЦОП Гребінківської ДПІ

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській обл

37400, Полтавська область,

м. Гребінка,

вул. Євгена Гребінки, 11

ЦОП Пирятинської ДПІ

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській області

37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Ярмаркова, 16

 

ЦОП Оржицької ДПІ  

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській області

 

37700, Полтавська область,

смт. Оржиця, вул. Центральна, 124

ЦОП Чорнухинської ДПІ  

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській області

37100, Полтавська область, Чорнухинський район,

смт. Чорнухи, вул. Стовпова, 11

ЦОП Хорольської ДПІ  

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській області

 

37800, Полтавська область,

м. Хорол, вул. Кременчуцька, 44

ЦОП Семенівської ДПІ  

Лубенського управління ГУ ДФС у Полтаській області

 

38200, Полтавська область,

смт. Семенівка,

вул. Незалежності, 4

 

Лубенське управління

 

ГУ ДФС у Полтавській області

Підсумки роботи Лубенського управління за 9 місяців 2018 року                              

На черговій нараді у голови Лубенської райдержадміністрації начальник Лубенського управління ГУ ДФС у Полтавській області Олександр Коломієць інформував про роботу територіального органу Державної фіскальної служби України за січень-вересень 2018 року.

У своїй доповіді О. Коломієць зазначив, що станом на 01.10.2018 року на обліку в Лубенському перебуває 11163 платника податків, в тому числі 1546 платників за неосновним місцем обліку. З них - юридичних осіб – 4415, в тому числі  1095 платників за неосновним місцем обліку та 6748 фізичних осіб – підприємців, в тому числі 451 за неосновним місцем обліку.  По головному офісу  - на обліку 1439 платників – юридичних осіб та 2971 фізична особа – підприємці.

За 9 місяців 2018 року Центри  обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенському управлінні Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 116656 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Персоналом ЦОП  в звітному періоді надано 20502 адміністративні послуги.

Посадовець зазначив, що завдяки платникам податків, які виконали свій конституційний обов`язок та зареєстровані не території обслуговування Лубенського управління мобілізація платежів за січень-вересень 2018 року склала до Зведеного бюджету України  1 266,3 млн. грн., з них до державного бюджету - 482,5 млн. грн., до місцевих бюджетів різних рівнів 783,8 млн. грн. Крім того, за звітний період платниками сплачено 477,8 млн. грн. єдиного внеску.

На завершення свого виступу О. Коломієць  звернув увагу присутніх, що з 02 липня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій» розпочато експериментальний проект, під час якого вивчатиметься мож­ливість застосування новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій (далі — новітня модель комплексу), як РРО. Заходи, що на сьогодні здійсню­ються ДФС для вдосконалення процедур реєстрації і застосування РРО, спрямовано на дерегуляцію відносин між державою та бізнесом у сфері застосування РРО, адже створення нової системи з досить широким функціоналом стане не тільки ефективним інструментом контролю за проведенням розрахункових операцій з боку держави, а й зручним електронним сервісом для ко­ристувачів РРО та громадян-покупців.

З метою формування позитивної громадської думки щодо діяльності ДФС, спрямованої  на детінізацію економіки керівник територіального органу ДФС зауважив щодо запобігання суб’єктами господарської діяльності використання незадекларованої праці найманих робітників та роз’яснив платникам податків важливості та переваги отримання офіційної заробітної плати та сплати податків і зборів з цих коштів.

Лубенське управління

 

ГУ ДФС у Полтавській області

Розпорядження голови Хорольської районної ради про скликання 28 сесії Хорольської районної ради 7 скликання

Міністерство охорони здоров'я України розглянуло звернення Хорольської районної ради та надало відповідь

Інформаційне повідомлення про Всесвітнє прибирання зелених зон можна переглянути тут.

Інформаційне повідомлення

про проведення міжнародного міжвідомчого семінару "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя" громадської організації "Відкритий світ молоді" можна переглянути тут.

Хорольська районна рада інформує

 

 В рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки» Полтавська обласна рада продовжує супровід та реалізацію бюджету участі Полтавської області.

 Прийняти участь у проекті можуть всі бажаючі громадяни.

 Тематика проектів на 2018 рік:

1. Соціальний захист.

2. Безпека та громадський порядок.

3. Навколишнє середовище.

4. Комунальне господарство, енергоефективність.

5. Культура та освіта.

6. Спорт та туризм.

Вартість проекту до 150 тис.грн.

5 кроків подачі проекту:

1. Заповнити аплікаційну форму та стати учасником проекту (завантажити «Аплікаційну форму подання проекту» з сайту Бюджету участі Полтавської області – bu.oblrada-pl.gov.ua)/

2. Зібрати 30 підписів на підтримку своєї ідеї.

3. Подати свій проект онлайн або особисто до пункту супроводу чи в локальну групу: Хорольська районна рада кім.37).

4. Провести рекламу свого проекту (запорукою успішної реалізації проекту є підтримка населення).

5. Обрати не більше 3-х проектів і проголосувати (кожен може обрати не більше трьох проектів та віддати за них свій голос онлайн або в пункті супроводу си в локальній групі).

 У 2019 році будуть реалізовані найкращі проекти, що отримають найбільшу кількість балів за рейтинговою системою.

Подача проектів з 20 липня по 20 серпня 2018 року.

Лубенська ОДПІ інформує.

 

1. Надходження до місцевих бюджетів зросли на 68 мільйонів гривень

У січні-травні 2018 року до місцевих бюджетів платниками податків Лубенської ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області сплачено 405,6 млн. грн платежів, що контролюються органами  ДФС. Це на 20,2%, або на 68,0 млн. грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

З загальної суми сплачених податків і платежів до місцевих бюджетів за 5 місяців ц.р. податку на доходи фізичних осіб надійшло близько 250млн. 883 тис.грн.;  податку на прибуток – 3,3 млн.грн.; податку на майно – 71,2 млн.грн., в тому числі по земельному податку та орендній платі – 68,0  млн.грн.; єдиному податку – 69,4 млн.грн., в тому числі: з юридичних осіб – 5,0 млн.грн., з фізичних осіб – 32,7 млн.грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 31,7 млн.грн.; акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 6,7 млн. гривень.

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області

 

2. Аналіз надання адміністративних послуг за січень - травень 2018 року

 

                 За січень - травень 2018 року Центри  обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 68136 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

            Персоналом ЦОП  в звітному періоді надано 12581 адміністративну послугу.

Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 5132 громадянина, 16 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.  Надано 4218 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. 

Також, фахівці Центрів надали 657 витягів з реєстру платників  єдиного податку, видано 83 довідки про подану декларацію про майновий стан та доходи та 507 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється  органами доходів і зборів. Зареєстрували 418 платників єдиного податку, 658 книг обліку розрахункових операцій, 413 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 229 розрахункових книжок, зареєстровано 107 реєстраторів розрахункових операцій.

Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС.

До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді, для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

 

Людмила Шкуда

начальник відділу

обслуговування платників

 

3. Протягом січня – травня 2018року за публічною інформацією

до Лубенської ОДПІ звертались 10 раз

 

     За січень – травень 2018 року до Лубенської ОДПІ надійшло 9 запитів від юридичних осіб та 1 запит від фізичної особи - підприємця .

     Запити стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ. Крім того, один запитувач звертався з проханням надати інформацію щодо кількості служб таксі, кількості зареєстрованих фізичних осіб – підприємців та сплати податків фізичними особами – підприємцями по 4-ом районам Лубенської ОДПІ та щодо рахунків на сплату платежів до бюджету.

     За результатами розгляду 9 запитів підпадають під дію статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон), але відповідно до п. 3 статті 22 Закону 7 запитів перенаправлено належному розпоряднику, у володінні якого є наявна запитувана інформація, а саме, до відповідних органів місцевого самоврядування,  на 2 запити надано відповідь запитувачу та 1 запит фізичної особи – підприємця не підпадає під дію Закону і йому було  відмовлено в наданні запитуваної інформації та відповідно п.3 статті 22 Закону лист запитувача направлено до Головного управління ДФС у Полтавській області для надання індивідуальної податкової консультації.

.

   Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку  pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75. 

 

 

Людмила Шкуда

начальник відділу

обслуговування платників

 

4. УВАГА!  ЗМІНА РАХУНКІВ З 2 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

 

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. За новими реквізитами будуть відкриті рахунки на балансі  Державної казначейської  служби України (МФО 899998). Зарахування на нові рахунки розпочнеться з 2 липня 2018 року.

При цьому, відповідні балансові рахунки, що були відкриті в ГУ ДКСУ у Полтавській області для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, з 01.07.2018 року будуть закриті.

Звертаємо увагу на те, що громадянам,  які в 2018 році вже отримали платіжні повідомлення - рішення про сплату  сум плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку  та не сплатили їх до зміни рахунків (до 1 липня 2018р.), необхідно звернутись до органів фіскальної служби за місцем проживання та отримати нові реквізити рахунків для сплати платежів.

Отримати нові  реквізити рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів юридичні особи, фізичні особи – підприємці, громадяни можуть в Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації та проживання, а також  за  гіперпосиланням  http://poltava.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області

 

5. Про забезпечення роботи Центру обслуговування платників

Лубенської ОДПІ

у святкові та вихідні дні у червні 2018 року

 

23  червня  2018 року  —  робочий  день   до   16 год.  45 хв.

27  червня  2018 року  —  робочий  день   до   17 год .  00 хв.

24,  28   та  29   червня  2018 року  —  вихідні дні;

30 червня 2018 року —   робочий  день  у  режимі  чергування    до  13 год. 00 хв.

 

 

6. Відбулися зміни в земельному законодавстві

            Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області з метою належного адміністрування земельного податку, орендної плати та забезпечення податкового контролю повідомляє наступне.

            З 17.07.18 набирає чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.18 № 162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.11.16 № 489 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.12.16 за № 1647/29777), далі – Порядок.

            Порядком передбачено, що з 17.07.18 для земельних ділянок, інформація про які  не внесена до відомостей Державного земельного кадастру та у разі якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки застосовуються із значенням 3,0.

            Лубенська ОДПІ доводить до суб’єктів господарювання та інформує про необхідність подачі уточнюючої податкової декларації на II півріччя 2018 року з новою довідкою (витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимог Порядку (з 17.07.18), як це передбачено вимогами статті 286 Податкового кодексу України.

            Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.03.18 № 162 опубліковано на офіційному сайті – zakon.rada.gov.ua.

 

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області

 

7. Надання покупцям розрахункових документів – обов’язок продавців

 

            Підприємці -  платники єдиного податку під час проведення розрахунків із покупцями за продані їм товари (надані послуги) мають право не використовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО). Таке право передбачене ст..9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265). За певних умов дозволяє це і п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України.

            Водночас, п.2 ст.3 Закону №265 та п.11 ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів» зобов’язують продавця видати покупцям розрахунковий документ установленої форми, що підтверджує факт купівлі і дату продажу товару (послуги). За вимогою покупців підприємець-єдинник має надати накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця (п.15 ст.3 Закону №265).

            Отже, незалежно від того, вимагає покупець розрахунковий документ чи ні, підприємець зобов’язаний видати відповідний документ.

 

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області

 

 

Комісія з проведення повторного конкурсного відбору

на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського

районного радіомовлення.

 

12.06.2018р.

 

Про результати конкурсного добору.

 

 Комісією з проведення повторного конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського районного радіомовлення створеною Розпорядженням голови Хорольської районної ради № 21 від 07.05.2018р. відповідно до пункту 2.6.7. Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладання та розірвання з ними контрактів» затвердженого рішенням сімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 02.06.2017р. № 245 ХVII, визначено Олійника Анатолія Михайловича переможцем повторного конкурсу на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення, який відбувся 11.06.2018р.

 Конкурсна комісія відповідно до пункту 2.7.3. Положення рекомендувала голові районної ради кандидатуру Олійника Анатолія Михайловича на заміщення вакантної посади та розгляду питання на сесії районної ради з терміном дії контракту 1 рік.

 

Голова конкурсної комісії                                                                          Гловацький Р.М.

ОГОЛОШЕННЯ

 

11 червня 2018р. о 14-00 годині, в приміщенні за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4, кабінет №7 (кімната депутата), відбудеться засідання комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського радіомовлення.

 

Голова конкурсної комісії     Роман Гловацький.

Лубенська ОДПІ інформує.

 

1. Понад 551,5 мільйона гривень надходжень сплатили до бюджетів платники Лубенської ОДПІ за 4 місяці 2018 року.

А саме, як повідомив начальник Лубенської ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області Олександр Коломієць, за підсумками роботи впродовж 4-х місяців 2018 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Лубенської ОДПІ сплачено понад 551,5 млн.грн. платежів, в тому числі до загального фонду державного бюджету – 229 млн. 884 тис.грн. До загального фонду державного бюджету впродовж чотирьох місяців 2018 року збір по податках склав: по податку на прибуток – 14,4 млн.грн., ПДВ – більш ніж 109млн. 168 тис.грн., рентній платі за користування надрами – більш ніж 20 млн.350 тис.грн., податку на доходи фізичних осіб – 84 млн. 105,7 тис.грн., в тому числі по військовому збору – 17,6 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 55,6 тис. гривень. За січень-квітень 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 321 млн. 602,7 тис.грн. платежів. З них: податку на доходи фізичних осіб – близько 196 млн. 164 тис.грн.; податку на прибуток –2,6 млн.грн.; податку на майно – 54,4 млн.грн., в тому числі по земельному податку та орендній платі – 51,5 млн.грн.; єдиному податку – 60,5 млн.грн., в тому числі: з юридичних осіб – 3,9 млн.грн., з фізичних осіб – 25,8 млн.грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 30,7 млн.грн.; акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 0,6 млн. гривень. У порівнянні із відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів на 18,4 відсотків.

 

2. Аналіз надання адміністративних послуг Лубенською ОДПІ за січень - квітень 2018 року.

За січень - квітень 2018 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 55532 платника податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян. Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 10637 адміністративних послуг. Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 3959 громадян, 13 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано 4075 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Також, фахівці Центрів надали 548 витягів з реєстру платників єдиного податку, видано 71 довідку про подану декларацію про майновий стан та доходи та 364 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів. Зареєстрували 354 платника єдиного податку, 500 книг обліку розрахункових операцій, 343 книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 190 розрахункових книжок, зареєстровано 82 реєстратора розрахункових операцій. Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС. До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді, для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

 

3. Протягом січня – квітня 2018року за публічною інформацією до Лубенської ОДПІ звертались 10 раз

За січень – квітень 2018 року до Лубенської ОДПІ надійшло 9 запитів від юридичних осіб та 1 запит від фізичної особи - підприємця . Запити стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ. Крім того, один запитувач звертався з проханням надати інформацію щодо кількості служб таксі, кількості зареєстрованих фізичних осіб – підприємців та сплати податків фізичними особами – підприємцями по 4-ом районам Лубенської ОДПІ та щодо рахунків на сплату платежів до бюджету. За результатами розгляду 9 запитів підпадають під дію статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон), але відповідно до п. 3 статті 22 Закону 7 запитів перенаправлено належному розпоряднику, у володінні якого є наявна запитувана інформація, а саме, до відповідних органів місцевого самоврядування, на 2 запити надано відповідь запитувачу та 1 запит фізичної особи – підприємця не підпадає під дію Закону і йому було відмовлено в наданні запитуваної інформації та відповідно п.3 статті 22 Закону лист запитувача направлено до Головного управління ДФС у Полтавській області для надання індивідуальної податкової консультації. . Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75.

 

4.Результати кампанії декларування доходів громадян Підсумки кампанії декларування підвів начальник Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області Олександр Коломієць під час засідання «круглого столу». «В ході проведення цьогорічної кампанії декларування працівники Лубенської ОДПІ орієнтувалися на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільності сплати ними податків і створення умов, які гарантують обслуговування платників на належному якісному рівні, зокрема, надання консультаційної допомоги по заповненню податкових декларацій та проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи серед громадян щодо виконання свого громадянського обов’язку перед державою шляхом добровільного декларування отриманих доходів», - зазначив Олександр Коломієць під час засідання. До Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області подано 5769 декларацій громадянами про отримані доходи за 2017 рік, в тому числі 3950 декларацій подано особами, що отримали дохід від реалізації с/г продукції та 9 осіб задекларували доходи в розмірі більше 1 млн. гривень. Громадянами задекларовано доходів на суму 243,7 млн. грн., що на 96,3 млн. грн. більше проти 2016 року. Декларантами нараховано 16,4 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб та 1,8 млн. грн. військового збору, що також більше проти минулого звітного періоду на 7,2 млн. грн. та 0,3 млн. грн. відповідно. З початку року 283 громадян подали декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки за витратами, понесеними протягом 2017 року, з них 237 громадянам вже повернуто з бюджету 427,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Бажаючі реалізувати право на отримання податкової знижки за підсумками минулого року можуть подавати декларації впродовж усього 2018 року. У разі, якщо платник до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні роки не переноситься.

 

5. В якому органі слід стати на облік платнику податків – юридичній особі, у якого місцезнаходження, місце розташування офісу та виробничих приміщень знаходяться у різних районах Лубенська ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області інформує, що згідно з пунктом 63.3 статті 63 Податкового кодексу України, платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку). Статтею 93 Цивільного кодексу України визначено, що місцезнаходження юридичної особи – це фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку. Таким чином, юридична особа повинна стати на облік в контролюючому органі за місцем розташування офісу, - це його основне місце обліку, а також в контролюючому органі за місцем розташування (реєстрації) підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність – це неосновне місце обліку. Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області 6. Нюанси застосування РРО при продажу вживаних технічно складних побутових товарів Фахівці органів ДФС у Полтавській області роз’яснюють чи необхідно застосовувати РРО ФОП – платнику єдиного податку при продажу вживаних технічно складних побутових товарів, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації? Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються, зокрема платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 0000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку. Дана норма не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту. За поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231. Слід зазначити, що винятків щодо можливості незастосування РРО для товарів, які були раніше у використанні, нормативно-правовими актами не передбачено. Разом з тим, п. 6 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) встановлено, що РРО та розрахункові книжки не застосовуються під час продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) (наданні послуг) фізичними особами – підприємцями, які належать відповідно до ПКУ до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО. Відповідно до ст. 2 Закону № 265 термін «технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту» для цілей Закону № 265 вживається у значенні, наведеному в Законі України від 12 травня 1991 року № 1023-XII «Про захист прав споживачів» із змінами і доповненнями. Таким чином, у разі торгівлі фізичною особою – підприємцем – платником єдиного податку технічно складними побутовими товарами, що були раніше у використанні, незалежно від їх гарантійного строку експлуатації, розрахунки мають проводитись із застосуванням РРО.

 

7. Торгівля пивом – тільки через РРО Згідно із статтею 1 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) пиво – насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій із вмістом спирту етилового від 0,5 відсотка об’ємних одиниць, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203. Нагадаємо, що з 01.07.2015 пиво віднесено до алкогольних напоїв, що передбачає отримання відповідної ліцензії. Суб'єктам господарювання для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т. ч. виключно пивом) необхідно отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями з обов'язковим обладнанням місця торгівлі РРО. Отримання окремої ліцензії на роздрібну торгівлю пивом при наявності у суб'єкта господарювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями не передбачено. Статтею 15 Закону № 481 визначено, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видається за заявою суб’єкта господарювання. У заяві повинно бути зазначено вид господарської діяльності, на провадження якого суб’єкт господарювання має намір одержати ліцензію (імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами). У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями додатково зазначаються, зокрема, адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в органах державної фіскальної служби. Таким чином, суб’єктам господарювання для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т.ч. виключно пивом), необхідно отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями з обов’язковим обладнанням місця торгівлі реєстраторами розрахункових операцій. Законом № 481 та іншими нормативними актами не передбачено отримання окремої ліцензії на роздрібну торгівлю пивом, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Зауважуємо, згідно з ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані, зокрема проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій. Таким чином, фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках повинні використовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

 

Лист головного лікаря Хорольської ЦРР про проведення Дня донора можна переглянути тут.

КОНКУРС

на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення

 

Відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладання та розірвання з ними контрактів» затвердженого рішенням сімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 02.06.2017р. № 245 ХVII, Хорольська районна рада оголошує конкурс на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення, яка розміщена за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 65/20 (приміщення 1).

1.Вимоги до кандидатів на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення Кандидатом на посаду директора може бути особа, яка:

1) має повну вищу освіту;

2) має досвід роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування;

3) має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

4) відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам, встановленим для керівника даного суб’єкта господарювання, у випадках передбачених чинним законодавством України, а саме ліцензійним умовам. 2.Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- письмова згода на обробку персональних даних;

- особовий листок з обліку кадрів;

- біографічну довідку;

- дві фотографії розміром 6х4 см;

- копію диплома про повну вищу освіту;

- копію паспорта;

- попередження про спеціальні обмеження;

- довідку про відсутність у особи судимості (надати інформацію з єдиного реєстру щодо відсутності судимості з подальшим письмовим підтвердженням);

- копію трудової книжки;

- короткий опис документів, що подаються претендентом;

- за бажанням кандидата, додаткова інформація стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня;

- конкурсну пропозицію з управління підприємством на 1 та 5 років, яка розробляється на основі відомостей про фінансово-економічне становище редакції Хорольського районного радіомовлення. 3.Вимоги до конкурсної пропозиції, яка подається кандидатом Відомості про фінансово-економічне становище редакції Хорольського районного радіомовлення (далі - Редакція) можна переглянути на сайті Хорольської районної ради.

Конкурсна пропозиція з управління редакцією Хорольського районного радіомовлення подається на розгляд конкурсної комісії у паперовому вигляді в запакованому конверті.

Пропозиції відкриваються за присутності конкурсантів під час презентації ними своїх конкурсних пропозицій на засіданні конкурсної комісії.

Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників господарської діяльності та фінансового стану редакції Хорольського районного радіомовлення може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються:

- детальний першочерговий план реформування Редакції;

- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників Редакції, підвищення його конкурентоспроможності;

- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності;

- інші пропозиції на розсуд кандидата.

4.Прийом документів Документи приймаються конкурсною комісією протягом 14 календарних днів, починаючи з 16 травня 2018р. по 29 травня 2018р. включно за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4 або на електронну пошту відділу управління майном районної ради (32750@ukr.net) з дотриманням вимог подачі документів в електронному вигляді.

Конкурсна пропозиція з управління редакцією Хорольського районного радіомовлення подається тільки у письмовому вигляді в запакованому конверті. Довідки за телефоном 32-7-50.

 

Голова конкурсної комісії Р.М.Гловацький

Лубенська ОДПІ інформує.

 

1. Надійшло до Державного бюджету 178,9 млн.грн.

За три місяці 2018 року платниками Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області до Державного бюджету України було сплачено 178,9 млн. гривень. Як повідомив начальник Лубенської ОДПІ Олександр Коломієць, з початку року Державний бюджет отримав: 82,7 млн. грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів; 14,1 млн. грн. податку на прибуток; 61,8 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб у частині, що сплачується до Державного бюджету та інше. Тільки впродовж березня 2018 року Лубенською ОДПІ зібрано до Державного бюджету майже 49,5 млн.грн. У порівнянні з показниками березня 2017 року досягнуто збільшення надходжень з податку на додану вартість – на 6,3 млн.грн., з податку на прибуток – на 1,5 млн.грн., з податку на доходи фізичних осіб –на 3,0 млн. гривень. 

 

2. Підсумки роботи Лубенської ОДПІ за 1 квартал 2018 року

На черговій нараді у Лубенській райдержадміністрації начальник Лубенської ОДПІ О.Коломієць інформував про підсумки роботи інспекції за січень-березень 2018 року. У своїй доповіді О.Коломієць зазначив, що станом на 01.04.2018 року на обліку в ОДПІ перебуває 10834 платників податків, в тому числі 1473 платника за неосновним місцем обліку. З них - юридичних осіб – 4299, в тому числі 1032 платника за неосновним місцем обліку та 6535 фізичних осіб – підприємців, в тому числі 441 за неосновним місцем обліку. В головному офісі на обліку перебуває 4299 платника податків, в тому числі 390 платників за неосновним місцем обліку. Кількість зареєстрованих - 40% від загальної кількості по ОДПІ, з них – юридичних осіб 1397, або 32,5% та фізичних осіб – підприємців - 2902, або 44,4 відсотка. За 1-й квартал 2018 року Центри обслуговування платників, які функціонують при ОДПІ, відвідало 41578 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також громадян з них по головному офісу 14628 або 35,2 відсотки від загальної кількості відвідувачів. Посадовець зазначив, що завдяки проведеній роботі за I квартал 2018 року платниками Лубенської ОДПІ до бюджетів усіх рівнів сплачено 416,7 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. З них до державного бюджету сплачено платежів 178,9 млн. грн, до місцевих бюджетів – 237,8 млн. грн. Найбільшу частку у доходах державного бюджету займають податок на додану вартість (46,2 відсотків), податок на доходи фізичних осіб (34,5 відсотка), податок на прибуток (7,9 відсотка), рентна плата (10,5 відсотка). На завершення свого виступу О.Коломієць звернув увагу присутніх, що що з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, останній день подання декларації – 2 травня 2018 року. Таким чином громадяни, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області.

 

 3. Декларування доходів громадян триває

З початку поточного року 2313 мешканців території обслуговування Лубенської ОДПІ подали податкові декларації про отримані доходи. Загальна сума коштів, задекларованих громадянами складає 75,3 млн. гривень, сума податків сягає 5 млн. гривень. З них 4 – подано громадянами-мільйонерами, які зазначили дохід на суму 5,7 млн.грн. та визначили суму податків 0,7 млн.грн. Найбільше декларацій надійшло від 1576 громадян, які самостійно обробляли власні земельні частки (паї) та отримали доходи від продажу с/г продукції і складають 16,5 млн.грн. та до бюджету належить до сплати близько 3 млн.гривень. Лубенська ОДПІ нагадує, що отримати безкоштовні консультації та допомогу у заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2017 році декларанти можуть у Центрах обслуговування платників ОДПІ. Подати декларацію для отримання податкової знижки можна протягом усього року, тобто до 31 грудня включно, тоді як громадяни, які зобов’язані задекларувати свої доходи, повинні зробити це не пізніше 2 травня.

 

 4. Аналіз надання адміністративних послуг Лубенською ОДПІ за січень - березень 2018 року За січень - березень 2018 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 41578 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян. Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 8822 адміністративні послуги. Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 2993 громадянина, 12 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано 3889 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Також, фахівці Центрів надали 424 витяги з реєстру платників єдиного податку, видано 50 довідок про подану декларацію про майновий стан та доходи та 275 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів. Зареєстрували 262 платника єдиного податку, 390 книг обліку розрахункових операцій, 246 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 145 розрахункових книжок, зареєстровано 55 реєстраторів розрахункових операцій. Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС. До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді, для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

 

 5. На протязі січня – березня 2018року за публічною інформацією до Лубенської ОДПІ звертались 9 разів За січень – березень 2018 року до Лубенської ОДПІ надійшло 8 запитів від юридичних осіб та 1 запит від фізичної особи - підприємця . Запити стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ. Крім того, один запитувач звертався з проханням надати інформацію щодо кількості служб таксі, кількості зареєстрованих фізичних осіб – підприємців та сплати податків фізичними особами – підприємцями по 4-ом районам Лубенської ОДПІ. За результатами розгляду 8 запитів підпадають під дію статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон), але відповідно до п. 3 статті 22 Закону 7 запитів перенаправлено належному розпоряднику, у володінні якого є наявна запитувана інформація, а саме, до відповідних органів місцевого самоврядування, на 1 запит надано відповідь запитувачу та 1 запит фізичної особи – підприємця не підпадає під дію Закону і йому було відмовлено в наданні запитуваної інформації та відповідно п.3 статті 22 Закону лист запитувача направлено до Головного управління ДФС у Полтавській області для надання індивідуальної податкової консультації.. Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75.

 

6. Про проведену роботу щодо розгляду звернень громадян, які надійшли до Лубенської ОДПІ протягом 1 – го кварталу 2018 року

Протягом січня - березня 2018 року до Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 1 письмове звернення громадян, що на 4 звернення менше, ніж за відповідний період 2017 року. Громадянин звертався по питанню відмови від реєстраційного номеру облікової картки платника податків і від обліку за серією та номером паспорту. Відповідь з наданням роз’яснення надана у встановлений законодавством термін. Свій соціальний стан заявник не зазначив. Скарги на недоліки в роботі або бездіяльність посадових осіб в звітному періоді не надходили. На протязі 3-х місяців 2018 року керівництвом Лубенської ОДПІ здійснено 3 особистих прийоми громадян, що на 2 звернення більше, ніж за відповідний період 2017 року. Один з громадян за соціальним станом - пенсіонер, другий – фізична особа – підприємець (пенсіонер), третій – робітник. Дані змісту основного питання, що порушували громадяни - звернення стосувалося необхідності отримання роз’яснень щодо правомірності нарахування фінансових санкцій та пені по єдиному податку, в інших випадках - це правомірність стягнення податкового боргу по єдиному соціальному внеску та можливість перенесення помилково зарахованих коштів між параграфами податку на доходи фізичних осіб. Звернень, які надходять на сервіс «Пульс» від громадян протягом трьох місяців 2018 року не було. Отримана інформація від заявників розглядалась оперативно у визначені строки. Фактів формального розгляду та надання неповних чи неконкретних відповідей не було.

 

 7. Батькам слід завчасно потурбуватись про отримання картки платника податків з реєстраційним номером для дітей Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що для отримання картки платника податків з реєстраційним номером необхідно подати до відповідного контролюючого органу Облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (далі – Облікова картка № 1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Облікові картки № 1 ДР за малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником). До Облікової картки № 1ДР малолітньої особи один із батьків пред’являє документ, що посвідчує його особу, та свідоцтво про народження дитини (після пред’явлення повертається). Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (картка платника податків) малолітньої особи, видається одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що засвідчує особу одного з батьків. Після досягнення 14-річного віку для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, внесення змін до Державного реєстру, отримання картки платника податків використовуються дані паспорта громадянина України. Подати документи для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків/отримати картку платника податків, отримати консультацію щодо переліку необхідних документів або заповнення Облікової картки № 1ДР можна у Центрах обслуговування Лубенської ОДПІ. Ознайомитися з адресами Центрів обслуговування платників Лубенської ОДПІ, режимом роботи, номерами телефонів, переліком послуг, що надаються в Центрах обслуговування платників, а також завантажити інформаційні картки потрібних адміністративних послуг та зразки заповнення заяв можна на субсайті ГУ ДФС у Полтавській області у банері «Центри обслуговування платників» Лубенської ОДПІ.

 

 8. Громадянам слід вчасно подати дані про зміну місця проживання та ПІБ до податкової інспекції Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що всі фізичні особи - платники податків, у разі зміни місця проживання, зміни прізвища, імені, по батькові зобов’язані протягом місяця з дня виникнення таких змін подавати контролюючим органам відомості про зміну таких даних. Повідомлення про зміну даних відбувається шляхом подання фізичними особами до контролюючих органів Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма № 5ДР) або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті про те, що обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма № 5ДРП). Вказані заяви подаються особисто або через представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу. Для заповнення Заяв використовуються дані документа, що посвідчує особу (паспорт), та інших документів, які підтверджують зміни таких даних. Внесення змін до Державного реєстру та окремого реєстру Державного реєстру здійснюється протягом трьох робочих днів від дня подання фізичною особою відповідної Заяви до контролюючого органу за місцем проживання. У разі звернення до будь-якого контролюючого органу строк внесення змін до Державного реєстру може бути продовжено до п’яти робочих днів. Подати Заяву за формами № 5ДР або № 5ДРП, отримати консультацію щодо заповнення Заяв можна у Центрах обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області, де також можна безкоштовно отримати бланки Заяв. Ознайомитися з адресами Центрів обслуговування платників Лубенської ОДПІ, режимом роботи, номерами телефонів, переліком послуг, що надаються в Центрах обслуговування платників, а також завантажити інформаційні картки потрібних адміністративних послуг та зразки заповнення заяв можна на субсайті ГУ ДФС у Полтавській області у банері «Центри обслуговування платників» Лубенської ОДПІ.

ОГОЛОШЕНИЙ КОНКУРС!

 

на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення

 

   Відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладання та розірвання з ними контрактів» затвердженого рішенням сімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 02.06.2017р. № 245 ХVII, Хорольська районна рада оголошує конкурс на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення, яка розміщена за адресою: м.Хорол, вул.Незалежності, 65/20 (приміщення 1).

1.Вимоги до кандидатів на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення Кандидатом на посаду директора може бути особа, яка:

1) має повну вищу освіту;

2) має досвід роботи на керівних посадах на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності, або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування;

3) має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

4) відповідає кваліфікаційним та іншим вимогам, встановленим для керівника суб’єкта господарювання у випадках передбачених чинним законодавством України, а саме ліцензійним умовам.

2.Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі; - письмова згода на обробку персональних даних;

- особовий листок з обліку кадрів; - біографічну довідку;

- дві фотографії розміром 6х4 см;

- копію диплома про повну вищу освіту;

- копію паспорта;

- попередження про спеціальні обмеження;

- довідку про відсутність у особи судимості (надати інформацію з єдиного реєстру щодо відсутності судимості з подальшим письмовим підтвердженням);

- копію трудової книжки;

- короткий опис документів, що подаються претендентом;

- за бажанням кандидата, додаткова інформація стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня;

- конкурсну пропозицію з управління підприємством на 1 та 5 років, яка розробляється на основі відомостей про фінансово-економічне становище редакції Хорольського районного радіомовлення. 3.Вимоги до конкурсної пропозиції, яка подається кандидатом Відомості про фінансово-економічне становище редакції Хорольського районного радіомовлення можна переглянути на сайті Хорольської районної ради.

 Конкурсна пропозиція з управління редакцією Хорольського районного радіомовлення подається на розгляд конкурсної комісії у паперовому вигляді в запакованому конверті.

Пропозиції відкриваються за присутності конкурсантів під час презентації ними своїх конкурсних пропозицій на засіданні конкурсної комісії.

 Конкурсна пропозиція, що розробляється на підставі фактичних показників господарської діяльності та фінансового стану редакції Хорольського районного радіомовлення може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу, в якому передбачаються - детальний першочерговий план реформування Редакції;

- заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, а також з поліпшення техніко-економічних та фінансових показників Редакції, підвищення його конкурентоспроможності;

- пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників фінансово-господарської діяльності;

- інші пропозиції на розсуд кандидата.

4.Прийом документів Документи приймаються конкурсною комісією протягом 14 календарних днів, починаючи з 06 квітня 2018р. по 19 квітня 2018р. включно за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4 або на електронну пошту відділу управління майном районної ради (32750@ukr.net) з дотриманням вимог подачі документів в електронному вигляді.

Конкурсна пропозиція з управління редакцією Хорольського районного радіомовлення подається тільки у письмовому вигляді в запакованому конверті.

Довідки за телефоном 32-7-50.

Голова конкурсної комісії                                                                                              Р.М.Гловацький

Лист Президента Всеукраїнської асоціаціїї органів місцевого самоврядування "Українська асоціація районних та обласних рад" від 19.03.2018 року № П02-85/151 про проведення Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості можна переглянути тут.

УКРАЇНА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ХОРОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

04 квітня 2018 року                                                                                                                       № 15

 

Про створення комісії з проведення конкурсного

відбору на заміщення вакантної посади директора

редакції Хорольського районного радіомовлення

 

 Відповідно до п.7 ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2.3.1, пунктів 2.3.5 - 2.3.9 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, закладів, які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладання та розірвання з ними контрактів», затвердженого рішенням сімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 02.06.2017р. № 245 ХVII, розпорядження голови районної ради від 30.03.18р. № 14 «Про оголошення конкурсу на посаду директора редакції Хорольського районного радіомовлення»,

 

вирішила:

 

1. Створити комісію з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського районного радіомовлення (далі –Комісія) та затвердити її склад (додається).

2. Комісії:

2.1. Провести перше засідання конкурсної комісії 06 квітня 2018р. о 10.00 год., за адресою: м. Хорол, вул. 1 Травня, 4, кабінет №7 .

2.2. Приймати заяви і додані до них документи від претендентів на участь у конкурсі протягом 14 календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

2.3. Провести конкурсний відбір у строк не більше 30 календарних днів.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті районної ради.

4. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної ради                                                                                                          В.А.Мартюк

 

Додаток до розпорядження

голови районної ради № 15 від 04.04.2018р.

 

СКЛАД

комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора редакції Хорольського районного радіомовлення

 

Голова комісії:

Гловацький Роман Миколайович – заступник голови районної ради.

Члени комісії: 

Соболь Леонід Миколайович – голова постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном; 

Перекопа Ольга Іванівна – голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку; 

Шатковський Микола Михайлович – член постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку; 

Абрамов Сергій Гаврилович – перший заступник голови Хорольської районної державної адміністрації;  Глова Віктор Анатолійович – голова громадської ради при Хорольській районній державній адміністрації;  Мудра Світлана Анатоліївна – завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, в правах преси та інформації апарату Хорольської районної державної адміністрації; 

Малюжко Володимир Васильович – начальник відділу управління майном Хорольської районної ради;  Власенко Лариса Василівна – юрист-головний спеціаліст районної ради; 

Олексенко Василь Іванович – координатор громадської ради при Хорольській районній раді;

 Олійник Анатолій Михайлович – виконуючий обов’язки директора редакції Хорольського районного радіомовлення.

 

Заступник голови районної ради       Р.М.Гловацький.                                                                                                                                                                                                                                                                  

Лубенська ОДПІ інформує.

 

   1. За 2 місяці платники Лубенської ОДПІ поповнили бюджет на 295,2 млн. грн.

 У січні – лютому 2018 року платниками Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 295,2 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 129,4 млн. грн., до місцевих бюджетів 165,8 млн. грн. У розрізі основних платежів забезпечено надходження : податку на додану вартість –62,8 млн. грн., податку на прибуток підприємств – 11,5 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 124,6 млн. грн., військового збору 8,3 млн. грн. За 2 місяці поточного року бюджети територіальних громад поповнилися на 165,8 млн. грн. платежів. З них: податку на доходи фізичних осіб надійшло –92,3 млн. грн.; податку на майно – 25,9 млн. грн.., в тому числі земельного податку та орендної плати – 24,7 млн. грн.; єдиного податку -41,1 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 3,2 млн. грн., з фізичних осіб – 17,6 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 20,3 млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2,8 млн. грн.. У порівнянні із відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів майже на 16,7 відсотка. За 2 місяці платникам податків відшкодовано з Державного бюджету України податку на додану вартість в розмірі 11,5млн. гривень. Також сплачено 93,1млн. грн. єдиного соціального внеску.

 

 2. Єдиний податок і податковий борг – поняття несумісні.

   Лубенська ОДПІ повідомляє, що відповідно до пп. 14.1.175 п. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковий борг – це сума узгодженого податкового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений ПКУ строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному ПКУ. Погашення податкового боргу – це зменшення абсолютного значення суми такого боргу, підтверджене відповідним документом (пп. 14.1.152 п. 14.1 ст. 14 ПКУ). Згідно з пп. 8 пп. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 ПКУ платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ, при наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів – в останній день другого із послідовних кварталів. Крім того, при наявності у фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів реєстрація платником єдиного податку може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу відповідно до пп. 3 п. 299.10 ст. 299.10 ПКУ. При несплаті боргу протягом зазначеного строку контролюючий орган анулює реєстрацію платника єдиного податку в останній день календарного місяця, в якому закінчився граничний строк погашення податкового боргу.

 

 3. Декларування доходів громадян триває.

   За два місяці поточного року 818 мешканців території обслуговування Лубенської ОДПІ подали податкові декларації про отримані доходи. Зокрема, 782 декларацій подали громадяни, які зобов’язані були задекларувати свої доходи, на загальну суму 21,4 млн. грн., в т.ч. 607 громадян – які самостійно обробляли власні земельні частки (паї) та отримали доходи від продажу с/г продукції. Також, подали декларації 36 громадян, які виявили бажання скористатись правом на податкову знижку. Останніми задекларовано до повернення податку з доходів фізичних осіб на суму 64,1 тис. грн., з яких 44,6 тис. грн. вже повернуто. Нагадуємо, що подати декларацію для отримання податкової знижки можна протягом усього року, тобто до 31 грудня включно, тоді як громадяни, які зобов’язані задекларувати свої доходи, повинні зробити це не пізніше 2 травня. 

 

4. Пільги зі сплати земельного податку у 2018 році .

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області звертає увагу фізичних осіб – власників земельних ділянок, що внесеними змінами до п.281. ст.281 Податкового кодексу України (далі ПКУ), скасовані обмеження застосування пільги до однієї земельної ділянки із сплати земельного податку фізичним особам. Від сплати податку звільняються: - інваліди першої і другої групи; - фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; - пенсіонери (за віком); - ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; - фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тобто, з 01.01.2018 звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для категорій фізичних осіб, які визначені пунктом 281.1 статті 281 ПКУ поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межа граничних норм: - для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари; - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара; - для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара; - для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара; - для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара. Якщо фізична особа, визначена у п.281. 1 статті 281 ПКУ, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання і загальна площа таких земельних ділянок не перевищує граничні норми відведення, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі та копію документів, що посвідчують право такої особи на пільгу, (паспорт, пенсійне посвідчення, посвідчення «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», посвідчення «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи», посвідчення «Учасник бойових дій», посвідчення «Інваліда війни, (першої і другої групи)», посвідчення «Учасник війни», посвідчення «Члена сім’ї загиблого», тощо) до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання (зміну) земельних ділянок для застосування пільги. Пільга починає застосовуватись до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано заяву. Тобто, якщо до 1 травня поточного року така фізична особа не подала до контролюючого органу відповідну заяву то у поточному році будуть оподатковуватись всі земельні ділянки, які є у власності, крім земельної ділянки, на яку подано заяву у попередніх роках. Якщо заява подана після 01 травня поточного року, то пільга починає застосовуватись до обраних земельних ділянок з наступного податкового (базового) періоду. 

Хорольська районна рада інформує.

 

 Паспорт програми місцевого бюджету на 2018 рік ( головний розпорядник Хорольська районна рада) можна переглянути на сайті районної  ради у рубриці "Публічна інформація" .

Лубенська ОДПІ інформує.

 

Чарівні пані!

Все найсвітліше, що є в нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою, берегинею роду людського.

Зичу здоров’я на все життя, щастя кожного дня, любові щохвилини. Нехай слово «жінка» завжди звучить на землі, як символ доброти, краси, миру і злагоди!

Бажаю черпати снагу та творчу енергію з чистих, глибоких джерел на добрії справи задля користі та благополуччя людей.

Будьте завжди енергійними, привабливими, усміхненими та ніжними!

 

З повагою начальник Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області                      Олександр Коломієць

 

2. Аналіз надання Лубенською ОДПІ адміністративних послуг за січень - лютий 2018 року

 

За січень - лютий 2018 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 28602 платника податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян. Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 4703 адміністративних послуги. Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 2025 громадянина, 9 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано 1477 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Також, фахівці Центрів надали 269 витягів з реєстру платників єдиного податку, видано 35 довідок про подану декларацію про майновий стан та доходи та 141 довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів. Зареєстрували 139 платників єдиного податку, 270 книг обліку розрахункових операцій, 167 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 84 розрахункових книжок, зареєстровано 37 реєстраторів розрахункових операцій. Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС. До послуг платників - комп’ютера, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді, для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв. Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

3. На протязі січня – лютого 2018року за публічною інформацією до Лубенської ОДПІ звертались 8 разів.

 

За січень – лютий 2018 року до Лубенської ОДПІ надійшло 8 запитів від юридичних осіб. Запити стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ. Крім того, один запитувач звертався з проханням надати інформацію щодо кількості служб таксі, кількості зареєстрованих фізичних осіб – підприємців та сплати податків фізичними особами – підприємцями по 4-ом районам Лубенської ОДПІ. За результатами розгляду запити підпадають під дію статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", але відповідно до п. 3 статті 22 Закону 7 запитів перенаправлено належному розпоряднику, у володінні якого є наявна запитувана інформація, а саме, до відповідних органів місцевого самоврядування та на 1 запит надано відповідь запитувачу. . Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75. Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

4. Про проведену роботу щодо розгляду звернень громадян, які надійшли до Лубенської ОДПІ протягом січня - лютого 2018 року

 

Протягом січня - лютого 2018 року до Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 1 письмове звернення громадян. Громадянин звертався по питанню відмови від реєстраційного номеру облікової картки платника податків і від обліку за серією та номером паспорту. Відповідь з наданням роз’яснення надана у встановлений законодавством термін. Свій соціальний стан заявник не зазначив. Скарги на недоліки в роботі або бездіяльність посадових осіб в звітному періоді не надходили. На протязі січня - лютого 2018 року керівництвом Лубенської ОДПІ здійснено 2 прийоми громадян, один з громадян за соціальним станом - пенсіонер, інший – фізична особа – підприємець (пенсіонер). Дані змісту основного питання, що порушували громадяни - звернення стосувалося необхідності отримання роз’яснень щодо правомірності нарахування фінансових санкцій та пені по єдиному податку та в іншому випадку правомірність стягнення податкового боргу по єдиному соціальному внеску. Звернень, які надходять на сервіс «Пульс» від громадян протягом двох місяців 2018 року не було. Отримана інформація від заявників розглядалась оперативно у визначені строки. Фактів формального розгляду та надання неповних чи неконкретних відповідей не було. Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

5. Про забезпечення роботи Центру обслуговування платників Лубенської ОДПІ у святкові та вихідні дні:

 

03 березня 2018 року — робочий день до 16 год. 45 хв. 07 березня 2018 року — робочий день до 17 год . 8 та 9 березня 2018 року — вихідні дні; 10 березня 2018 року — робочий день у режимі чергування до 13 год. 00 хв. Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

Лубенська ОДПІ інформує.

 

1. Триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2017 році .

Лубенська ОДПІ інформує, що з 1 січня 2018 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року, останній день подання декларації – 30 квітня 2018 року.

Таким чином громадяни, повинні подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області за адресами: 5. які зареєстровані на території м.Хорол та Хорольського району: м.Хорол вул.Кременчуцька, 44: - в понеділок - четвер - з 900 год. до 1800 год. - в п’ятницю - з 900 год. до 16 45 год.

Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає при отриманні:

- доходів від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам;

успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні спадщини за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, тощо;

- доходів у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, у разі якщо його сума перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік), встановленої на 1 січня звітного податкового року;

- інвестиційного доходу;

- іноземного доходу;

- та в інших передбачених Податковим кодексом України випадках.

Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, податкову декларацію можуть подати протягом 2018 року.

 

 

2. Аналіз надання адміністративних послуг за січень 2018 року.

За січень 2018 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 13936 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 1846 адміністративних послуг.

За звітний період вагому частину в наданих адміністративних послугах складає видача карток платника податків і внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – 1082 послуги, видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 125 послуг.

Також, фахівці Центрів надали 155 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстрували 66 платників єдиного податку, 136 книг обліку розрахункових операцій, 90 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 47 розрахункових книжок, видано 28 довідок про подану декларацію про майновий стан та доходи та 69 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів, зареєстровано 17 реєстраторів розрахункових операцій.

 

 

3. На протязі січня 2018року за публічною інформацією до Лубенської ОДПІ звертались 8 разів .

За січень 2018 року до Лубенської ОДПІ надійшло 8 запитів від юридичних осіб. Запити стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ.

За результатами розгляду запити підпадають під дію статті 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", але відповідно до п. 3 статті 22 Закону 7 запитів перенаправлено належному розпоряднику, у володінні якого є наявна запитувана інформація, а саме, до відповідних органів місцевого самоврядування та 1 запит знаходиться на розгляді, термін розгляду припадає на лютий місяць 2018 року.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою :

індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75.

 

4. Отримали подарунок або дохід за кордоном – подайте декларацію про доходи.

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що згідно з пп. 14.1.55 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України 02.12.10 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, зокрема у вигляді подарунка.

У разі, якщо джерело виплат доходів є іноземним, суму такого доходу включають до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – платник податку) – отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) (пп. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 ПКУ).

Дохід оподатковується за ставкою 18%.

Слід зазначити, що відповідно до абзацу першого пп. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 ПКУ платник податку має право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

Платник податку має визначити суму такого зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації.

Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано подарунок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування.

Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

Крім цього, такий дохід є об’єктом обкладення військовим збором (пп. 1.2 п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ).

 

 

5. Вартість путівок, наданих профспілкою чи роботодавцем, з 01.01.2018 НЕ ОПОДАТКОВУЄТЬСЯ. Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що 01.01.2018 набрав чинності Закон України від 07.12.2017 №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», яким внесено зміни до Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), зокрема у частині податку на доходи фізичних осіб.

Так, змінами доповнено п.п.165.1.35 п.165.1 ст.165 ПКУ, згідно з яким до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – платник податку) не включаються такі доходи:¨ вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування; ¨ вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім’ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем – платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) один раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

 

Витяг

з протоколу конкурсної комісії

від 08.02.2018 року № 3.

 

1.Переможцем конкурсного відбору на посаду директора Мусіївської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів Хорольської районної ради Полтавської області визначити директора Донець Наталію Василівну.

2.Внести пропозицію голові Хорольської районної ради розглянути на 22 сесії районної ради сьомого скликання кандидатуру Донець Н.В. на заміщення вакантної посади директора Мусіївської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів Хорольської районної ради Полтавської області , як таку що успішно пройшла конкурсний відбір.

 

Голова конкурсної комісії ,

заступник голови районної ради                                                                                  Р.М.Гловацький.

Лубенська ОДПІ повідомляє.

 

1. Понад 1,6 мільярда гривень надходжень сплатили до бюджетів платники Лубенської ОДПІ за 2017 рік

А саме, як повідомив начальник Лубенської ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області Олександр Коломієць, за підсумками роботи впродовж 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Лубенської ОДПІ сплачено понад 1 млрд. 665 млн.грн. платежів, в тому числі до загального фонду державного бюджету – 706 млн. 194 тис.грн.

До загального фонду державного бюджету впродовж дванадцяти місяців 2017 року збір по податках склав: по податку на прибуток – 30,6 млн.грн., ПДВ – більш ніж 387 млн. 939 тис.грн., рентній платі за користування надрами – більш ніж 29 млрн. 976 тис.грн., податку на доходи фізичних осіб – 251 млн. 118,3 тис.грн., в тому числі по військовому збору – 54,4 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 181,3 тис. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до загального фонду державного бюджету на 29,1 відсотки. За січень-грудень 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 945 млн. 537 тис.грн. платежів.

З них: податку на доходи фізичних осіб – близько 580 млн. 149 тис.грн.; податку на прибуток – 3,6 млн.грн.; податку на майно – 171,0 млн.грн., в тому числі по земельному податку та орендній платі – 164,3 млн.грн.; єдиному податку – 159,7 млн.грн., в тому числі: з юридичних осіб – 9,5 млн.грн., з фізичних осіб – 62,9 млн.грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 87,3 млн.грн.; акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 22,4 млн. гривень. У порівнянні із відповідним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів на 24,6 відсотків.

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

2. Потрібна довідка про доходи – скористайтесь сервісом “Електронний кабінет платника” Для зручності платників податків Державною фіскальною службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника» (далі - ЕКП).

Скористатися ним можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв.

Працює сервіс безкоштовно та дає змогу економити час. Електронний кабінет має функціональні частини: відкрита (загальнодоступна) та приватна (особистий кабінет).

За допомогою даного сервісу можливо сформувати та надіслати до органів ДФС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платником окремих податків.

Крім того, платники можуть через ЕКП зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Єдиному реєстрі акцизних накладних, скористатися сервісами систем електронного адміністрування ПДВ та реалізації пального.

Дуже зручно й те, що скориставшись ЕКП платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме: отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності та інші відомості.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua та через офіційний веб-портал ДФС з використанням електронно-цифрового підпису (ЕЦП) будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

 

3. Про роботу з надання Лубенською ОДПІ адміністративних послуг за 2017 рік За січень – грудень 2017 року

Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 144779 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 35075 адміністративних послуг.

За звітний період вагому частину в наданих адміністративних послугах складає видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 13587 послуг, видача карток платника податків і внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – 11276 послуг.

Також, фахівці Центрів надали 3369 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстрували 1552 платника єдиного податку, 1616 книг обліку розрахункових операцій, 1288 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 723 розрахункових книжки, видано 509 довідок про подану декларацію про майновий стан та доходи та 493 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів, зареєстровано 243 реєстратора розрахункових операцій. З метою вивчення рівня ефективності та якості надання послуг у Центрах обслуговування платників фахівцями Лубенської ОДПІ проводилися письмові опитування за допомогою розташованої в холі ЦОП скриньки пропозицій та побажань.

Так, у 2017 році через такі скриньки отримано 142 письмові анкети, в яких платниками надано позитивну оцінку роботи Центрів обслуговування платників в 2130 відгуках.

Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

4. За публічною інформацією до Лубенської ОДПІ у 2017 році звертались 8 разів За січень – грудень 2017 року до Лубенської ОДПІ надійшло 7 запитів від юридичних осіб та 1 запит від фізичної особи. Запити від юридичних осіб стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ та подання податкових декларацій про майновий стан і доходи громадян, які самостійно здійснювали сільськогосподарську діяльність на належних їм земельних частках (паях) на території сільської ради.

Поданий запит від фізичної особи не підпадає під дію Закону України „Про доступ до публічної інформації” і йому було відмовлено в наданні запитуваної інформації.

Всі вони розглянуті у встановлений законодавством термін.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75.

Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

5. Про роботу зі зверненнями громадян За січень-грудень 2017 року до Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 11 письмових звернень громадян.

Громадяни зверталися з питань проведення контрольно – перевірочної роботи - 3 випадки та ознайомлення з матеріалами перевірки, 1 випадок - щодо орендної плати за землю, 1 випадок – декларування доходів громадян, 4 випадки – відмова від реєстраційних номерів облікової картки платника податків і від обліку за серією та номером паспорту, 1 – сплата єдиного соціального внеску та 1 анонімне звернення.

Відповідь на всі звернення надана у встановлені законодавством терміни з відповідними роз’ясненнями. Аналізуючи соціальний стан необхідно зазначити, що в 3-ох випадках це були пенсіонери, в інших 7-ох випадках заявники соціального стану не зазначили.

За категорією авторів звернень - звертався 1 інвалід II групи. На протязі 2017 року керівництвом Лубенської ОДПІ здійснено 3 прийоми громадян, один з громадян за соціальним станом - пенсіонер, інвалід III групи. Дані змісту основного питання, що порушували громадяни - звернення стосувалося необхідності отримання роз’яснень щодо правомірності нарахування податку на нерухоме майно, правомірності нарахування фінансових санкцій та пені по єдиному внеску та відмова від реєстраційних номерів облікової картки платника податків і від обліку за серією та номером паспорту.

Відділ обслуговування платників Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

6. Нова декларація про майновий стан і доходи Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області інформує, що з 31.12.17 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.06.17 № 556 (далі – Наказ № 566), яким викладено у новій редакції форму податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) та інструкцію щодо її заповнення.

Починаючи з 01.01.18 Декларація має подаватися за новою формою.

Зокрема, змінами, внесеними Наказом № 566 передбачено, що фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) у додатку Ф2 до декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами, понесеними на придбання (самостійне виготовлення) основних засобів та придбання нематеріальних активів.

Крім того, для ФОП, які у звітному (податковому) році припиняють державну реєстрацію підприємницької діяльності за власним рішенням та подають Декларацію у строки, встановлені абзацом другим п.177.11 ст.177 Податкового кодексу України, передбачено відображення дати прийняття рішення про припинення у рядку 8 «Категорія платника» Декларації.

Наказ № 566 опубліковано в офіційному виданні «Офіційний вісник України» від 25.07.17 № 58. Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

 

7. Коли необхідно проводити річний перерахунок по ПДФО Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області звертає увагу роботодавців на те, що перерахунок податку на доходи фізичних осіб (далі - ПДФО) визначено статтею 169 Податкового кодексу України від 02.12.10 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ). Так, роботодавець платника ПДФО зобов’язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги (далі - ПСП), з урахуванням положень абзацу другого п. 167.1 ст. 167 ПКУ, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику ПДФО у вигляді заробітної плати, а також суми наданої ПСП: - за наслідками кожного звітного податкового року нарахування заробітної плати за останній місяць звітного року; - під час проведення розрахунку за останній місяць застосування ПСП у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника ПДФО або у випадках, визначених пп. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 ПКУ; - під час проведення остаточного розрахунку з платником ПДФО, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем. Крім того, роботодавець та/або податковий агент має право здійснювати перерахунок сум нарахованих доходів, утриманого ПДФО за будь-який період та у будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування незалежно від того, чи має платник податку право на застосування ПСП (пп. 169.4.3 п. 169.4 ст. 169 ПКУ). Річний перерахунок ПДФО за 2017 рік відображається у звітності при нарахуванні заробітної плати за грудень 2017 року. Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області 8. З Нового року фермерські господарства сплачують єдиний соціальний внесок Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що Законом України від 3 листопада 2017 року №2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» внесено зміни, зокрема, до Закону України від 8 лютого 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464). Ці зміни набрали чинності з 1 січня 2018 року. Так, відповідно до ст.4 Закону №2464, члени фермерського господарства є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиного внеску) за умови, що вони не належить до осіб, які підлягають страхуванню на інших підствах. Водночас, члени фермерського господарства звільняються від сплати єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком чи інвалідністю, або соціальну допомогу. Отже, з 2018 року члени фермерських господарств сплачуватимуть єдиний внесок до 20 числа місяця, що настає за кварталом.

Лубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

Лубенська ОДПІ повідомляє.

З повідомленнями про:

1. новації у сплаті ЄСВ;

2.до уваги платників ПДВ;

3.щодо неподання звітності неприбутковою організацією, яка не пройшла перереєстрацію,

можна ознайомитись тут.

Анотація основних змін у антикорупційному законодавстві розміщена тут.

Лубенська ОДПІ повідомляє:

 

1. До уваги громадян – землекористувачів!

 Лубенська ОДПІ нагадує громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, про необхідність терміново сплатити земельний податок за 2017 рік.

 На даний час далеко не всі громадяни сплатили за користування земельними ділянками.

 Згідно з п. 14.1.147. ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №275 5-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) плата за землю - обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, який повинні сплачувати власники землі та землекористувачі з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

 Земельний податок необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення.

 В разі, не отримання податкового повідомлення-рішення, необхідно звернутися для його отримання до податкової інспекції за місцем розташування земельної ділянки (Хорольське відділення Лубенської ОДПІ, м. Хорол, вул. Кременчуцька, 44).

 Тож, Лубенська ОДПІ звертається до громадян міста та району в найкоротші терміни виконати свій конституційний обов’язок та сплатити плату за землю, що мається в у власності чи користуванні.  Зустрінемо Новий рік без боргів.

 

 2. Про підсумки роботи Лубенської ОДПІ

 

 На черговій нараді Лубенської районної державної адміністрації начальник Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області О.Коломієць інформував про роботу інспекції протягом 9-ти місяців 2017 року.

  В своїй доповіді О.В.Коломієць зазначив про сприяння Лубенською ОДПІ наповненню 117 місцевих бюджетів, з яких 105 сільських рад, 6 об’єднаних територіальних громад (Засульської, Пирятинської, Семенівської, Клепачівської, Новоавраміської, Покровсько – Багачанської (останні три по Хорольському району), 3-х селищ (Гребінка, Оржиця, Чорнухи) та 2-х міст (Лубни та Хорол). Завдяки платникам податків, які виконали свій конституційний обов`язок та зареєстровані не території обслуговування Лубенської ОДПІ мобілізація платежів за січень-вересень 2017 року склала до Зведеного бюджету України 1116,2 млн. грн., з них до державного бюджету - 468,2 млн. грн., до місцевих бюджетів різних рівнів 648,0 млн. грн. Крім того, за звітний період платниками сплачено 392,6 млн. грн. єдиного внеску. Як зазначив О.В.Коломієць, за 9 місяців 2017 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 115817 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян, в тому числі по головному офісу Лубенської ОДПІ – 44317 платників, що становить 38,3 відсотка від загальної кількості відвідувачів. Персоналом ЦОП в звітному періоді надано 28952 адміністративні послуги, в тому числі головним офісом – 8096, або 28 відсотків від наданих послуг по ОДПІ. Звернув увагу присутніх, що з метою вивчення рівня ефективності та якості надання послуг у Центрах обслуговування платників фахівцями Лубенської ОДПІ проводилися письмові опитування за допомогою розташованої в холі ЦОП скриньки пропозицій та побажань. Так, за період січень – вересень 2017 року через такі скриньки отримано 142 письмові анкети відвідувачів, в яких надано позитивну оцінку роботи Центрів обслуговування платників в 2130 відгуках, в тому числі по головному офісу - 30 анкет з 450 позитивними відгуками. На завершення свого виступу О.В.Коломієць зауважив, що на даний час далеко не всі громадяни сплатили за користування земельними ділянками. Запросив громадян, які не отримали повідомлення про сплату земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, але є потенційними платниками, чи мають сумніви щодо необхідності оподаткування, звернутися до податкового органу для проведення звірки. 3. Щодо надання в оренду приміщень фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку третьої групи Державна фіскальна_служба України надала індивідуальну податкову консультацію від 01.11.2017 р. N2457/П/99-99-13-01-02-14/ІПК щодо деяких питань надання в оренду приміщень фізичними особами - підприємцями - платниками єдиного податку. Спрощена система оподаткування для фізичних осіб - підприємців - платників єдиного податку регулюється главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України (далі - Кодекс). Відповідно до п. 291.4 ст. 291 Кодексу суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на три групи платників єдиного податку, зокрема, третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень. Обмеження щодо перебування на спрощеній системі для фізичних осіб - підприємців, які надають в оренду майно, передбачені підпунктом 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Кодексу, відповідно до якого фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів, не можуть бути платниками єдиного податку. Отже, якщо загальна площа кожного окремого виду майна та/або їх частки, яке надається в оренду, не перевищує норми, встановлені пп. 3 п. 291.5 ст. 291 Кодексу, то така фізична особа - підприємець, що здійснює діяльність з надання в оренду власної нерухомості, має право перебувати на спрощеній системі оподаткування. 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 18 жовтня 2017 року відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

 Матеріали другого засідання можна переглянути тут.

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                  Р.М.Гловацький

Оголошення

 

 13 жовтня 2017 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

 Матеріали першого засідання можна переглянути тут.

 

 Друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури відбудеться 18 жовтня 2017 року о 10-00 год., за адресою: м. Хорол, вул. 1 Травня, 4, 1-й поверх, кабінет №7 (кімната депутата).

 

Голова конкурсної комісії                                                                                                 Р.М.Гловацький

ОГОЛОШЕННЯ

 

 Перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду директора Хорольського районного будинку культури відбудеться 13 жовтня 2017 року о 10-00 год., за адресою: м. Хорол, вул. 1 Травня, 4, 1-й поверх, кабінет №7 (кімната депутата).

 

Секретар конкурсної комісії                                                                                              М.М.Остапенко

Хорольська районна рада інформує, що 14 вересня 2017 року розпочато голосування за проекти, які допущені до голосування у рамках Бюджету участі Полтавської області.

 

Від Хорольського району до голосування допущені наступні проекти:

 

183 Відродження пляжної зони та місця відпочинку на березі річки Хорол для мешканців Трубайцівської територіальної громади Хорольського району Проект спрямований на поліпшення комфорту для користування пляжем мешканцями Трубайцівської сільської ради, збереження та відновлення природного русла, а також підвищення безпеки відпочинку громадян, шляхом розчищення водойми та благоустрою пляжної зони.

 

173 Облаштування паркової зони відпочинку в с.Штомпелівка Хорольського району Полтавської області Метою даного проекту є облаштування паркової зони в с.Штомпелівка та забезпечення населення публічним простором для зустрічей та культурного відпочинку.На території села Штомпелівка відсутнє місце для організованого та цивілізованого відпочинку жителів села. Для вирішення даної проблеми проектом передбачається створення паркової зони відпочинку

 

172 «Оновлення майданчика – покращення розвитку футболу», м. Хорол, Полтавська область Хорольська гімназія є найбільшим навчальним закладом Хорольського району (понад 600 дітей). Розвиток спорту і фізичної культури є пріоритетним для цього закладу. Проект націлений на відновлення майданчика з штучним покриттям для гри в футбол.

 

133 Благоустрій цілющого джерела та створення зони відпочинку і оздоровлення на території Петракіївської сільської ради Хорольського району Проект спрямований на організацію проведення ряду робіт, щодо благоустрою цілющого джерела в с. Куторжиха, що має забезпечити доступ жителям прилеглих населених пунктів, та туристам до якісної питної води . Створення умов для відпочинку та розвитку «зеленого туризму».

 

119 «Паркова зона – необхідність для культурного відпочинку населення», с. Вишняки, Хорольський район Для забезпечення повноцінного культурно-дозвіллєвого відпочинку мешканців та гостей села, у рамках реалізації проекту передбачено облаштування рекреаційної зони в центрі села.

 

69 Облаштування дитячого ігрового майданчика у с. Клепачі Хорольського району Полтавської області На території села Клепачі проживає 125 дітей до 14 років, що складає 52,5% від загальної кількості дітей, проживаючих на території ОТГ. Проте, дитячий ігровий майданчик, який би міг забезпечити культурний та змістовний відпочинок дітей села – відсутній. Облаштування дитячого ігрового майданчика в селі Клепачі забезпечить вирішення цієї проблеми.

 

68 Облаштування скверу у с.Клепачі Хорольського району Полтавської області На території центральної садиби Клепачівської ОТГ у селі Клепачі відсутнє місце для організованого та цивілізованого відпочинку жителів села. Для вирішення даної проблеми пропонується в центрі населеного пункту, на території березового гаю облаштувати сквер. Метою даного проекту є облаштування скверу відпочинку у с.Клепачі та забезпечення населення публічним простором для зустрічей та культурного відпочинку.

 

67 Придбання саджанців багаторічних рослин для благоустрою сіл Клепачівської ОТГ Хорольського району Полтавської області Виконавчим комітетом Клепачівської ОТГ та її комунальним господарством проведено багато роботи по благоустрою населених пунктів громади. Проте, озелененню територій сіл увага не приділялася. Реалізація даного проекту дасть можливість озеленити клумби, що розташовані поблизу шкіл, клубів та адмінприміщень, а також поповнити саджанцями березовий гай села Клепачі – центральної садиби громади.

 

36 Пропаганда та формування здорового способу життя в Хильківській громаді Хорольського району Проект спрямований на поліпшення комфорту проживання мешканців Хильківської територіальної громади, підвищення безпеки дозвілля дітей шляхом встановлення дитячого майданчика. Упорядкування зони відпочинку (прибирання території); встановлення дитячого ігрового майданчика; поліпшення комфорту проживання мешканців Хильківської територіальної громади, підвищення безпеки дозвілля дітей. Вирішення проблеми пропонується шляхом встановлення дитячого майданчика на території Хильківського сільського будинку культури.

 

187 Фестиваль української національної кухні «Тільки з печі», с. Вишняки, Хорольський район Для залучення більшої кількості гостей та туристів на Хорольщину, популяризації туристичної привабливості краю планується започаткування фестивалю української кухні. На фестивалі представлені виробники продуктів харчування, майстри української кухні, бджільництва, садівництва з усієї Полтавщини.

 

 Кожен громадянин може проголосувати за 3 (три) обрані ним проекти через онлайн – платформу "Громадський бюджет" або шляхом заповнення паперового бланку для голосування , який можна отримати у пункті супроводу "Бюджету участі" у приміщенні районної ради кім.37.

 Пункти голосування працюють також на територіях Вишняківської, Петракіївської, Трубайцівської, Хильківської, Штомпелівської сільських рад та Клепачівської ОТГ. За консультаціями та реєстрацію звертатись до секретарів сільських рад та ОТГ.

Оголошення

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

 

 Відповідно до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладення та розірвання з ними контрактів, Хорольська районна рада інформує про початок приймання документів від громадських організацій, незалежних фахівців у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування, членів професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону, членів міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури для включення до персонального складу конкурсної комісії з відбору директора Хорольського районного будинку культури.

 Для участі в жеребкуванні громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування необхідно подати наступні документи:

 • лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, до якого додаються заява та анкета на кожного кандидата;

 • копію Статуту громадської організації, завірену належним чином.

 Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

 Документи приймаються з 05 вересня 2017 року по 18 вересня 2017 року включно за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4 (Хорольська районна рада) або надсилаються на електронну адресу Хорольської районої ради: horol_rada@ukr.net .

 Жеребкування громадських організацій відбудеться 22 вересня 2017 року в приміщенні Хорольської районної ради за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4. Довідки за телефоном: 32750.

 

Начальник відділу управління майном                                                                                 В.В.Малюжко.

Відомості

про матеріально-технічну базу, фінансову звітність Хорольського районного будинку культури за 2016 рік та умови праці керівника.

 

 Фінансова звітність та матеріально-технічна база.

Хорольський районний будинок культури розташований за адресою м. Хорол, вул.Незалежності, 73, є бюджетною установою і фінансується з районного бюджету.

 В ньому налічується 21,5 штатних одиниць.

 Кількість клубних формувань – 18 од.

 Кількість учасників – 211 чоловік.

 Кількість проведених заходів – 82.

 Кількість відвідувачів – 16768 чоловік.

 У 2016 р. отримано кошти в сумі – 1734,5,0 тис. грн.

 Видатки на заробітну плату з нарахуваннями становлять – 1095,8 тис. грн.

 Видатки на енергоносії – 147,6 тис. грн.

 Інші поточні видатки – 199,3 тис. грн.

 Придбання матеріалів та предметів – 291,8 тис. грн.

 Вартість основних засобів складає – 1698,2 тис. грн.

 Інші нематеріальні активи – 240,4 тис. грн.

 Придбання обладнання та матеріалів довгострокового використання – 27,6 тис. грн.

 Власні надходження, отримані як плата за послуги, що надаються згідно з основною діяльністю, становлять 9,4 тис. грн. і спрямовані на здійснення господарської діяльності закладу.

 Умови праці керівника .

 Посада – директор Хорольського районного будинку культури.

 Оплата праці здійснюється відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами, внесеними наказом Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 №745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зі змінами. Виходячи з вищевказаних документів, згідно штатного розпису посадовий оклад директора відповідно до 14 розряду 3872 грн.

 Згідно з чинним законодавством України директору надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні та додаткова оплачувана відпустка тривалістю 6 календарних днів за ненормований робочий день, за особливий характер праці згідно статті 8 Закону України «Про відпустки».

 Оплата відпустки проводиться виходячи із середньомісячного заробітку, обчисленого в порядку, встановленого Кабінетом Міністрів України.

 Режим роботи:

 - Робочий час:

 понеділок – п’ятниця: 08. 00 – 17. 00

 - Вихідні дні: субота, неділя.

 - Обідня перерва: 12.00 – 13.00.

 Ненормований робочий день.

 

Начальник відділу культури та туризму Хорольської РДА                                                          І.А.Гунько

УКРАЇНА

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ХОРОЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

01 вересня 2017 року                                                                                                                      № 25

 

Про проведення конкурсу на посаду директора

Хорольського районного будинку культури.

 

 Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.211-ст.215 Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів», Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належить до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженого відповідним рішенням 17 сесії районної ради 7 скликання від 02.06.17 №245-XVII та у звязку з закінченням терміну дії контракту з директором Хорольського районного будинку культури, вирішила:

1. Оголосити конкурс на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

2. До 04 вересня 2017 року оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника Хорольського районного будинку культури (додається).

3. До 29 вересня 2017 року затвердити склад конкурсної комісії.

 

Голова районної ради                                                                                                           В.А.Мартюк.

 

Додаток до розпорядження голови районної ради

№25 від 01 вересня 2017 року

 

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

на посаду директора Хорольського районного будинку культури

 

 Відповідно до статтей 21¹, 21², 21³, 214, 215 Закону України “Про культуру” та Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури”, Хорольська районна рада оголошує конкурс на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

 Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

• заяву про участь у конкурсі на ім’я голови Хорольської районної ради;

• згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”; • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону, адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;

• довідку про наявність чи відсутність судимості;

• інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

• копію документу, що посвідчує особу;

• копію документів про вищу освіту;

• два рекомендаційні листи довільної форми;

• мотиваційний лист довільної форми. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою.  Документи приймаються упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу по 03 жовтня 2017 року включно за адресою: м.Хорол, вул. 1 Травня, 4 (Хорольська районна рада) або надсилаються на електронну адресу Хорольської районої ради: horol_rada@ukr.net

 Конкурсна комісія буде сформована до 29 вересня 2017р., перше та друге засідання якої відбудеться 13 жовтня 2017р., 18 жовтня 2017 року відповідно.

 Довідки за телефоном: 32750 .

 

Заступник голови районної ради                                                                                      Р.М.Гловацький

ОГОЛОШЕННЯ!

 

 Відділ управління майном Хорольської районної ради має намір здійснити ремонт фасаду адміністративної будівлі за адресою: м.Хорол, вул.1 Травня,4.

 Для виконання ремонтно-будівельних робіт запрошуємо потенційних підрядників – будівельні організації, підприємців, що мають відповідні дозволи .

 Пропозиції приймаються до 10 липня 2017року за адресою: 37800 Полтавська область, м.Хорол, вул. 1Травня,4, кабінет 31. Телефон для довідок (05362)32-7-50.

Розміщено 20.06.2017.

Повідомлення Лубенської ОДПІ.

До відома жителів району!

22.09.2016р. в адміністративному приміщенні за адресою: 1 Травня,4 в м. Хорол (кімната депутата) з 10 до 12 години відбудеться прийом громадян інспектором Державної архітектурно - будівельної інспекції у Полтавській області.

Решетилівський художній професійний ліцей запрошує на навчання випускників 2015-2016 року. Докладну інформацію можна отримати по телефону (05363)21396.

Хорольська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Хорольського районного суду Полтавської області .

 На підставі подання начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області та з метою сформування списку присяжних, Хорольська районна рада повідомляє про пошук кандидатів у присяжні Хорольського районного суду Полтавської області.

 Вимоги до претендента:

Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

 Не підлягають включенню до списку присяжних громадяни:

1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3. Які мають не зняту чи непогашену судимість;

4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів суддів, інші державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;

5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення. 6. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років

7. Особи, які не володіють державною мовою.

  Громадянам, що виявили бажання бути включеним до списку присяжних, необхідно подати до Хорольської районної ради наступні документи :

1.Заява про згоду на включення до списку присяжних Хорольського районного суду.

2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата),  індивідуального податкового номера.

Довідки за телефоном: (099)1520323

електронна адреса для листування: horolradainfo@ukr.net

 У зв’язку з колійно-ремонтними роботами з 02.08.2016 року по 08.08.2016 року залізничний переїзд 205 км. ст.. Хорол буде закритий для руху автотранспорту.

 Обїзд автотранспорту буде здійснюватись через залізничний переїзд 203 км. Перегону Шишаки-Хорол

( с. Штомпелівка).

 Докладну інформацію можна отримати по телефону (05359)95274.

  Згідно Розпорядження голови Полтавської обласної ради О.Ю. Біленького від 26.06.2016 року № 131

« Про затвердження графіка виїзних прийомів громадян головою обласної ради, першим заступником та заступником голови обласної ради в територіальних громадах Полтавської області у липні-грудні 2016 року» перший заступник голови обласної ради Холод Євгеній Миколайович буде здійснювати прийом громадян на території Хорольського району в жовтні 2016 року.

  Докладну інформацію можна отримати у Хорольській районній раді та по телефону (262)33164,33431.

Хорольська районна рада оголошує пошук кандидатів у присяжні Хорольського районного суду Полтавської області .

 На підставі подання начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області та з метою сформування списку присяжних, Хорольська районна рада повідомляє про пошук кандидатів у присяжні Хорольського районного суду Полтавської області.

 Вимоги до претендента: Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

 Не підлягають включенню до списку присяжних громадяни:

1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3. Які мають не зняту чи непогашену судимість;

4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів суддів, інші державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради юстиції;

5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

6. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років

7. Особи, які не володіють державною мовою.

  Громадянину, який виявив бажання бути включеним до списку присяжних, необхідно подати до Хорольської районної ради наступні документи :

1.Заява про згоду на включення до списку присяжних Хорольського районного суду.

2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).

 

Довідки за телефоном: (099)1520323

електронна адреса для листування: horolradainfo@ukr.net.

                               Відділ управління майном Хорольської районної ради

має намір замовити виготовлення проектно-кошторисної документації по реконструкції одноповерхової нежитлової будівлі по вул. Козацька, 38 в м.Хорол, Полтавської області, загальною площею 626,2 кв.м. в житлову будівлю (в об’ємі обстеження, ескізний проект, робочий проект) .

   Для виконання проектних робіт запрошуємо підприємства, установи, фізичних осіб-підприємців, що мають відповідні сертифікати на проектування.

   Пропозиції надавати в письмовому вигляді із зазначенням орієнтовних термінів виконання робіт та їх вартості протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою : 37800 Полтавська область, м.Хорол, вул. 1Травня,4.

   Перелік документів, які необхідно надати з пропозиціями:

1. Копія сертифіката.

2. Копія витягу з ЄДРПОУ.

3. Перелік об’єктів по яких в період в 2014-2015 рр. виконувались роботи з проектування з адресами та телефонами замовників.

   Склад пропозицій:

1.Розрахунок (кошторис)вартості проектних та інших робіт.

2. Терміни виконання проектних робіт.

   Критерії визначення переможця:

1. Найменша ціна за повний пакет документів .

2. Відсутність негативних відгуків від попередніх замовників.

Телефони для довідок (05362)32750

                         Відділ управління майном Хорольської районної ради

має намір здійснити технічне обстеження двоповерхової нежитлової будівлі по вул. Небесної сотні, 33/а в м.Хорол, Полтавської області, загальною площею 388,3 кв. м. для отримання об'єктивних даних про фактичний технічний стан всіх конструкцій будівлі.

   Для виконання обстеження та складання звіту запрошуємо підприємства, установи, фізичних осіб-підприємців що мають відповідні дозвільні документи.

   Пропозиції надавати в письмовому вигляді із зазначенням орієнтовних термінів виконання робіт та їх вартості протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за адресою : 37800 Полтавська область, м.Хорол, вул. 1Травня,4.

   Перелік документів, які необхідно надати з пропозиціями:

1. Копії відповідних дозвільних документів.

2. Копія витягу з ЄДРПОУ; 3. Перелік об’єктів по яких в період в 2014-2015 рр. виконувались обстеження конструкцій будівель з адресами та телефонами замовників.

   Склад пропозицій:

1.Розрахунок (кошторис)вартості обстеження;

2. Терміни виконання обстеження.

   Критерії визначення переможця:

1. Найменша ціна за проведене остеження ;

2. Відсутність негативних відгуків від попередніх замовників.

Телефони для довідок (05362)32750

Центр допомоги учасникам АТО

 

         16 лютого о 10.00 в приміщенні районної ради відбудеться зустріч демобілізованих учасників АТО з головою обласного Центру допомоги учасникам АТО Валерієм Довженком та виконуючою обов'язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Н.А.Дяченко.

          Запрошуємо зацікавлених до участі.

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян головою обласної ради, першим заступником та заступником голови обласної ради 

в територіальних громадах  Полтавської області  у лютому-червні 2016 року

  

Прізвище, ім’я,

по-батькові, посада

Райони, міста обласного

значення та об’єднані територіальні громади області*

 

Дата

    прийому**

Телефони для

попереднього запису

 

 

 

 

 

 

 

 

Біленький Олександр Юрійович,

голова обласної ради

 

 

 

 

 

Чорнухинський район

10 лютого 2016 р.

Чорнухинська районна рада,

(240) 5-17-72

 

Кобеляцька міська рада

 

Пирятинський район

 

березень 2016р.

Кобеляцька міська рада

(243) 3-12-05

Пирятинська районна рада

(258) 2-00-54

 

Клепачівська сільська об’єднана територіальна громада Хорольського району

 

Покровсько-Багачанська сільська об’єднана територіальна громада

Хорольського району

 

 

 

квітень 2016 р.

Клепачівська сільська об’єднана територіальна громада

(262) 9-44-42; 9-44-31

 

Покровсько-Багачанська сільська  об’єднана територіальна громада

(262) 9-53-42; 9-53-32

Шишацька селищна об’єднана територіальна громада

 

Диканський район

 

 

травень 2016р.

Шишацька селищна об’єднана територіальна громада

(252) 9-14-53,

Диканська районна рада

(251) 9-18-52; 9-14-06

 

Семенівська селищна об’єднана територіальна громада

 

Семенівський район

 

 

червень 2016р.

Семенівська селищна об’єднана територіальна громада

(241) 9-17-51,

 

Семенівська районна рада

(241) 9-19-03; 9-12-97

 

 

 

 

 

 

Холод Євгеній Миколайович,

перший заступник голови обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кременчуцький район

05 лютого 2016 р.

Кременчуцька районна рада

(266) 2-24-97

 

Глобинський район

березень 2016р.

Глобинська районна рада

(265) 2-42-37; 2-45-09

 

Козельщинський район

квітень 2016р.

Козельщинська районна рада

(242) 3-15-98; 3-12-83

 

Великобагачанський район

травень 2016р.

Великобагачанська районна рада

(245) 9-11-43; 9-12-52

 

Новосанжарський район

червень 2016р.

Новосанжарська районна рада

(244) 3-25-30; 3-14-95

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ханко Анатолій Миколайович,

заступник голови обласної ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зіньківський район

 

Гадяцький район

 

 

04 лютого 2016р.

Зіньківська районна рада

(253) 2-41-12;

Гадяцька районна рада

(254) 2-06-94, 3-33-28

 

Миргородський район

 

Великобагачанський район

 

 

09 лютого 2016р.

Миргородська районна рада

(255) 5-25-21, 5-25-24

Великобагачанська районна рада

(245) 9-12-52, 9-11-43

 

Лохвицький район

 

Лубенський район

 

17 лютого 2016р.

Лохвицька районна рада

(256) 3-19-73;

Лубенська районна рада

(261) 7-47-84

 

Машівський район

 

Карлівський район

 

 

02 березня 2016 р.

Машівська районна рада

(264) 9-10-07;

Карлівська районна рада

(246) 2-21-71, 2-14-82

 

Новосанжарський район

 

Кобеляцький район

 

 

10 березня 2016 р.

Новосанжарська районна рада

(244) 3-25-30; 3-14-95

Кобеляцька районна рада

(243) 3-12-50; 3-16-70

 

Козельщинський район

18 березня 2016р.

Козельщинська районна рада

(242) 3-15-98; 3-12-83

смт Диканька – с. Великі Будища Диканського району

 

 

смт Решетилівка – с. Потічок Решетилівського району

 

 

 

смт Шишаки – с. Яреськи Шишацького району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

квітень 2016р.

Диканська районна рада

(251) 9-18-52; 9-14-06

Великобудищанська сільська рада

(251) 9-62-42

Решетилівська районна рада

(263) 2-18-83, 2-39-60

Потічанська сільська рада

(263) 9-32-34

 

Шишацька районна рада

(252) 9-10-91,

Яреськівська сільська рада

(252) 9-81-31

 

с. Дібрівка – с. Великі Сорочинці (Миргородський район)

 

 

 

м. Хорол – смт Семенівка

 

 

 

смт Котельва – с. Більськ Котелевського району

 

 

 

 

 

 

 

 

травень 2016р.

 

 

 

 

 

Дібрівська сільська рада

(255) 3-43-48

Великосорочинська сільська рада

(255) 3-15-42

 

Хорольська районна рада

(262) 3-31-64; 3-34-31

Семенівська районна рада

(241) 9-19-03; 9-12-97

 

Котелевська районна рада

(250) 2-23-05; 2-17-50

Більська сільська рада

(250) 9-45-42

м. Пирятин – смт Чорнухи

 

 

 

 

 

 

смт Диканька – сел. Опішне Зіньківського району

 

 

 

 

м. Карлівка

 

 

 

 

червень 2016р.

 

 

 

 

 

 

 

червень 2016р.

Пирятинська районна рада

(258) 2-00-54

Пирятинська міська рада

(258)2-05-80

Чорнухинська районна рада,

(240) 5-17-72

 

Диканська районна рада

(251) 9-18-52; 9-14-06

Опішнянська селищна рада Зіньківського р-ну

(253) 4-28-03

 

Карлівська районна рада

(246) 2-21-71, 2-14-82

Карлівська міська рада

(246)2-21-35

 

 * Місце проведення виїзного прийому може бути змінено.

**Конкретна дата проведення виїзного прийому визначатиметься згідно з планом роботи керівництва  обласної ради.

 

Попередній запис громадян може також проводитись в обласній раді за тел. 2-69-62, 56-47-64

або за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, к. 409, к. 433.

 

Прийом громадян здійснюється у територіальних громадах.

 

 

Шановні Хорольці!

Ми, матері і члени родин військовослужбовців Хорольського району, які несуть службу в зоні АТО, висловлюємо щиру вдячність керівникам підприємств, організацій, всім небайдужим людям за надання допомоги нашим синам, чоловікам, братам, які зараз на передовій, ризикуючи власним життям, відстоюють цілісність нашої держави.

У нас усіх має бути спільне завдання і бажання – зробити все для того, аби вони якнайшвидше повернулися додому переможцями, і, звичайно, живими та неушкодженими.

Наші сини, чоловіки там, на фронті, мають пишатися нами так само, як ми пишаємося ними у тилу. Вони мають знати, що захищають рідну землю, знищують ворога, щоб не ступив на нашу землю, а ми, тут, на місці, всією громадою робимо разом усе для спільної перемоги.

На даний час, окрім бронежелетів та касок, з настанням холодів, хлопці потребують забезпечення теплими речами, потрібні також продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, тютюнові вироби та інші необхіні речі. Та у зв’язку з тим, що продовжується мобілізація, кошти, які були зібрані, на жаль, закінчуються.

Ми звертаємося до всіх Хорольців з проханням продовжити надання грошової допомоги для потреб наших захисників.

Кошти прохання перераховувати на благодійний рахунок:

 

р/р 2600-1-045561001 в Хорольському відділенні Полтава – Банк

МФО 331489

ЄДРПОУ 25971213

 

Отримувач: Хорольська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану.

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ХОРОЛЬЦІ!

Останнім часом у районі поширилася практика збору коштів для потреб Армії. Збирачі свої дії мотивують рішенням районної ради.

Звертаємо Вашу увагу, що районна рада рішення про збір готівкових коштів від населення не приймала.

За рішенням президії районної ради від 21 березня 2014 року, кошти для надання допомоги військовомобілізованим жителям Хорольського району, які несуть службу на Сході України, акумулюються на рахунку Хорольської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Разом з тим, інформуємо, що в районі створено робочу групу по вирішенню першочергових проблем наших військових. До складу групи увійшли представники влади та громадських організацій, депутати районної ради, приватні підприємці. З метою надання адресної допомоги з кожним військовомобілізованим встановлено мобільний зв’язок.

Засідання робочої групи є відкритим і проходить щоденно, крім вихідних, о 16-00 год. в приміщенні районної ради (кімната депутата).'

Щоб не стати жертвою шахрайських дій так званих "волонтерів", всі бажаючі можуть перераховувати кошти на благодійний рахунок:

 

р/р 2600-1 -045561001 в Хорольському відділенні Полтава - Банк

МФО 331489

ЄДРПОУ 25971213

 

Отримувач: Хорольська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану.