Барви Хорольщини . Фестиваль єднає друзів.

 17 червня на мальовничому березі річки Голоубиха, що поблизу районного центру, в черговий раз відбувся регіональний фестиваль народної творчості "Барви Хорольщини".

 В царемонії відкриття фестивалю взяли участь голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров та міський голова Сергій Волошин які побажали всім присутнім гарного відпочинку і приємних, позитивних емоцій. Як зазвичай свято вдалося на славу.

 Однією із родзинок цьогорічного свята народної творчості став фестиваль української кухні «Тільки з печі» . Цей проект став одним із переможців конкурсу «Бюджет участі Полтавської області» у 2017 році і реалізується у 2018 році за кошти обласного та районного бюджетів.

 Вмілі господині пригощали всіх охочих варениками і галушками, рибною юшкою, пампушками з часником та українським салом.

 Народні вмільці – учасники фестивалю демонстрували свої вироби образотворчого мистецтва (картини, вишиванки, ляльки-мотанки, вироби з глини та дерева, вироби вишиті бісером, оберіги тощо), а колоритні козаки та панянки хизувалися своїми нарядами.

 В пісенній частині фестивалю народної творчості як зазвичай взяли участь колективи не тільки Хорольщини і Полтавського краю, а й гості з Прикарпаття.

 В програмі фестивалю було і дефіле наших красунь які показали гостям чудові вишиванки, що вкотре нагадало про природну красу українського народу. Їх вміння та красу високо оцінив Фахраддін Аладдінович, який відзначив всіх учасниць показу грошовими винагородами.

 Крім іншого на святі була представлена широка ігрова програма, спортивні змагання, робота атракціонів, кінні прогулянки, а по завершенню фестивалю для молоді святкова дискотека.

 Учасники та гості фестивалю народної творчості "Барви Хорольшини" висловили слова вдячності організаторам за чудову організацію свята та побажали художнім колективам нових творчих звершеннь.  Окрему подяку висловили депутату обласної ради Фахраддіну Мухтарову за фінансову підтримку фестивалю та підтримку народних талантів. До того ж керівники району вручили Фахраддіну Мухтарову почесну відзнаку – Диплом та Сертифікат учасника Всеукраїнської програми «Золотий фонд нації Vivat, Україна!», яким його відзначено за активну благодійну діяльність.

 В свою чергу Фахраддін Мухтаров подякував всім, і особисто Хорольській громаді, за високу оцінку його діяльності.